E-Recepty i antykoncepcja online

Ponad 100 tys. e-Recept zostało wypisanych przez platformę telemedyczną haloDoctor.pl. Duża część z nich to również tabletki antykoncepcyjne, a także inne środki wypisane przez lekarzy ginekologów. Skąd tak duża popularność tego typu działalności?

 

Bez zbędnego oczekiwania

 

Wzrost popularności usług telemedycznych to wypadkowa nie tylko pandemii COVID-19, która zmusiła nas do pozostania w domach. To również chęć oszczędzenia własnego czasu, którego większość osób nie chce poświęcać na często wielogodzinne oczekiwanie w kolejkach w gabinetach lekarskich.

 

Czas na wagę złota

 

Kilkutygodniowe oczekiwanie na wizytę lekarską to w polskiej rzeczywistości normalność, na którą nie każdy może sobie pozwolić. Chodzi tu m.in. o tabletki antykoncepcyjne, które by były skuteczne, muszą być przyjmowane regularnie. Dlatego w sytuacjach awaryjnych najlepsze jest korzystanie z usług ginekologów, którzy antykoncepcję przepisują online, w zaledwie kilka minut, z minimum formalności i tylko najpotrzebniejszymi pytaniami.

 

Tabletki antykoncepcyjne online – e-Recepta w 4 krokach

 

Pilnie potrzebujesz tabletek antykoncepcyjnych, a nie możesz udać się na osobistą wizytę do lekarza? Sprawdź, jak w kilku krokach uzyskać e-Receptę na antykoncepcję online.

 

Krok 1: Wejdź na platformę haloDoctor.pl

 

Pierwszym krokiem, by móc uzyskać e-Receptę na antykoncepcję online jest wejście w serwis haloDoctor.pl. W menu górnym należy następnie wybrać link „Tabletki antykoncepcyjne”, by mieć dostęp do specjalistów w zakresie wypisywania recept na antykoncepcję.

 

Krok 2: Wybierz lekarza

 

Kolejny etap to wybór lekarza. Na portalu dostępnych jest wiele informacji, które z pewnością znacznie ułatwią wytypowanie specjalisty. Poza opiniami innych pacjentów, dokładnie wyznaczone są także pory e-Wizyt, dzięki czemu można szybko i łatwo wybrać odpowiednią dla siebie.

 

Krok 3: Wypełnij formularz

 

Po zaznaczeniu specjalisty i godziny konsultacji, pacjentka zostaje przekierowana do formularza, który należy wypełnić, aby móc skorzystać z usługi. Są to podstawowe dane osobowe, a także ramka przeznaczona do krótkiego opisania problemu zdrowotnego.

 

Krok 4: Zapłać za e-Wizytę

 

Po zarejestrowaniu się, wystarczy opłacić konsultację za pomocą bezpiecznych płatności PayU i oczekiwać na godzinę e-Wizyty.

 

Uzyskanie antykoncepcji online to dzięki platformie haloDoctor.pl bardzo prosty proces, który zajmuje nie więcej niż kilka minut. Poprzez haloDoctor.pl możesz także otrzymać poradę lekarską dotyczącą tabletek aborcyjnych np. odnośnie tabletek poronnych czy też antykoncepcji awaryjnej czyli tabletek "dzień po". Wejdź na stronę i przekonaj się o tym sama.

 

 


"Współpraca z przedstawicielami firmy Biostat charakteryzowała się godnym pochwały profesjonalizmem, rozumieniem potrzeb klienta i szybkim reagowaniem na nie, a powstały w wyniku współpracy produkt finalny cechuje wysoka jakość"

Instytut Medycyny Pracy im. Prof. J. Nofera

"Firma Biostat wywiązuje się z swoich zobowiązań profesjonalnie i terminowo. Zaproponowane przez firmę rozwiązania techniczne i logistyczne spełniają nasze oczekiwania merytoryczne oraz są intuicyjne dla użytkownika systemu"

Mundipharma Polska

"Cały zakres prac powierzonych firmie Biostat, realizowany był bardzo sprawnie i szybko. Na każdym etapie pracownicy firmy, uwzględniali nasze prośby dotyczące wyglądu i funkcjonalności systemu"

Śląski Uniwersytet Medyczny W Katowicach
16

Lat Doświadczenia

30

Ekspertów

40

Firm Farmaceutycznych

1000

Badań

Kontakt

Biostat


ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

Tel: (+48) 22 12 28 025

Tel. kom.: (+48) 668 300 664

E-mail: biuro@biostat.com.pl

www.biostat.com.pl