Lekarz rodzinny online. Teleporady 24h

Telemedycyna to nowe rozwiązania na rynku, które odpowiadają na aktualne zapotrzebowanie pacjentów. Osoby, które nie mogą szybko dostać się do specjalisty - lekarza rodzinnego bądź internisty, a potrzebują szybkiej porady lekarskiej mogą skorzystać z teleporady. Lekarz rodzinny online na haloDoctor pomoże szybko uporać się z mniejszymi infekcjami, przeziębieniami, czy też dolegliwościami układu pokarmowego. Sprawdź najbliższe dostępne wizyty.

 

Wysokiej jakości opieka nad pacjentem

 

Lekarz rodzinny online pomoże Ci uzyskać eReceptę oraz e-Zwolnienie. Wysokiej jakości teleporady są dostępne dla każdego. Rejestracja jest otwarta zarówno w dzień jak i w nocy.

 

 

Kontaktując się z lekarzem możesz rozmawiać ze specjalistą poprzez nowoczesne narzędzia: wideorozmowy, konsultacje na czacie oraz telerozmowy.

 

 

Typowa wizyta telemedyczna trwa od 10 do 30 minut. We wszystkich przypadkach konsultacji lekarz rodzinny online otrzyma podstawowe dane medyczne, a także może otrzymać dokumentację online za pomocą okna czatu w trakcie rozmowy.

 

Specjalista może wystawić pacjentowi eReceptę, jak również e-Zwolnienie pacjentowi w trakcie telekonsultacji.

 

Opłaty za wizyty można dokonać poprzez płatności online. Pacjenci, którzy zarejestrują się na wizytę online, potwierdzają e-Wizytę za pomocą e-maila.

 

Teleporady non stop

 

Pacjent może skonsultować się ze specjalistą także wieczorem oraz w weekendy – jeśli wymaga tego sytuacja. Lekarze konsultujący na haloDoctor są specjalistami nie tylko medycyny rodzinnej, ale także innych dodatkowych specjalizacji.

 

Konsultuj problemy zdrowotne i zadawaj pytania dotyczące profilaktyki pro-zdrowotnej!

 

Lekarza rodzinnego online możesz zapytać o prawidłowo dopasowaną dietę, pomiar ciśnienia krwi i interpretację wyników badań. Zapytaj także, czy leki które bierzesz nie wykluczają się wzajemnie i nie są szkodliwe dla Twojego zdrowia, jeśli np. cierpisz na bóle wątroby lub choroby ośrodkowego układu nerwowego, alergie.

 

Cennik e-Wizyt u lekarza rodzinnego rozpoczyna się już od 40 zł za wizytę. Sprawdź który specjalista medycyny rodzinnej jest dostępny dla Ciebie i Twoich bliskich.

 


haloDoctor.pl – Lekarz rodzinny online. Konsultacje z lekarzem rodzinnym online. Konsultacje lekarskie online. e-Wizyta. e-Konsultacje z lekarzem rodzinnym. eRecepta.


e-Recepta

"Współpraca z przedstawicielami firmy Biostat charakteryzowała się godnym pochwały profesjonalizmem, rozumieniem potrzeb klienta i szybkim reagowaniem na nie, a powstały w wyniku współpracy produkt finalny cechuje wysoka jakość"

Instytut Medycyny Pracy im. Prof. J. Nofera

"Firma Biostat wywiązuje się z swoich zobowiązań profesjonalnie i terminowo. Zaproponowane przez firmę rozwiązania techniczne i logistyczne spełniają nasze oczekiwania merytoryczne oraz są intuicyjne dla użytkownika systemu"

Mundipharma Polska

"Cały zakres prac powierzonych firmie Biostat, realizowany był bardzo sprawnie i szybko. Na każdym etapie pracownicy firmy, uwzględniali nasze prośby dotyczące wyglądu i funkcjonalności systemu"

Śląski Uniwersytet Medyczny W Katowicach
16

Lat Doświadczenia

30

Ekspertów

40

Firm Farmaceutycznych

1000

Badań

Kontakt

Biostat


ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

Tel: (+48) 22 12 28 025

Tel. kom.: (+48) 668 300 664

E-mail: biuro@biostat.com.pl

www.biostat.com.pl